Kas mēs esam?

“Noķer mani” organizē pirmsskolas vecuma bērniem vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības, kuru ietvaros bērni attīsta šādas īpašības (koordinācija, lokanība, veiklība, ātrums, pareiza elpošana, prasme sadarboties grupā un citas). Grupu nodarbībās piedalās ne vairāk kā 12 bērni, jo “Noķer mani” dibinātājs, kas ir arī profesionāls sportists, Edgars Kļaviņš uzskata, lai būtu kvalitāte ar bērniem ir jāstrādā individuāli un jāpievērš uzmanība katram audzēknim.

Kā radās “Noķer mani”? Edgars Kļaviņš vēl būdams students vadīja bērnudārzā “Kripatiņas” sporta nodarbības, no 2 līdz 4 gadu vecuma bērniem. Šis darbs viņu nereizi nav apgrūtinājis, bet gan devis tikai papildus emocijas un smaidu visai dienai. Edgars uzskata, ka savā dzīvē daudz ir saņēmis no citiem cilvēkiem, kas ir palīdzējuši, lai sasniegtu to, ko tagad viņš ir sasniedzis- tāpēc ir īstais laiks, lai varētu dot savu enerģiju, zināšanas un dzīves prieku citiem.

Kā mēs strādājam

Mūsu misija
"Noķer mani" misija - Lai bērni jau pirmajos dzīves gados mīl kustēties un bauda šo procesu, lai sports ir viņu ikdiena.
Shopping Cart