Jaunumi

Noķer mani audzēkņi izcīna 7 medaļas

Ar labiem rezultātiem Ogres novada atklātajā čempionātā vieglatlētikā U10, U12 vecuma grupās startēja trenera Edgara Kļaviņa “Noķer mani” audzēkņi, kas nu jau pārstāv Ogres novada sporta centru. Kopā izcīnot 7 medaļas. Vispārliecinošākais bija Pauls Priedītis, kas Noķer mani trenējas jau kopš 2 gadu vecuma. Pauls startēja 4 disiplīnās un izcīnija 4 zelta medaļas (30m/b; 30m; …

Noķer mani audzēkņi izcīna 7 medaļas Read More »

Pirmie starti U14 vecuma grupā

Trenera Edgara Kļaviņa audzēkņiem pirmie starti aizvadīti jau kā U14 vecuma pārstāvjiem, uzrādot jaunus personīgos rekordus un izpildot normatīvus uz Latvijas čempionātu vieglatlētikā U14 vecuma grupā.

Izglītojošās nodarbības bērniem

Noķer mani izglītojošās nodarbības bērniem Ogrē un Lielvārdē. Bērna attīstība un patika iemācīties ko jaunu ir viens no svarīgākajiem instrumentiem, kas palīdz šai pasaulē darboties!Tāpēc ir ļoti svarīgi, ka bērns mācās ne tikai mācīšanās dēļ, bet apgūst prasmes radošā veidā, apgūstot tās ar prieku un izpratni – kāpēc tieši šis man ir vajadzīgs! Ielikt pūrā …

Izglītojošās nodarbības bērniem Read More »

Treniņi jaunajā Sporta arēnā Ogre

Motivējoša vide ir svarīgs nosacījums ceļā uz labiem rezultātiem.Un Ogre ir tā pilsēta, kura motivē jaunos sportistus! Tāpēc esam pateicīgi Ogres novada sporta centrs un Ogres pilsētai, par iespēju trenēties ar lielu prieku Sporta arēna Ogre P.s. maziņš ieskats no šodienas treniņu kopā ar pašiem mazākajiem!

Izskrien Ogri 2023

Vakar norisinājās ikgadējais Izskrien Ogri 2023 skrējiens, kurā piedalījās vairāki Noķer mani audzēkņi. Prieks kopā būt šajā skrējienā, un gūt motivāciju turpmākajās sporta gaitās. Paldies Ogres novada sporta centrsPaldies Noķer mani audzēkņiem un citiem dalībniekiem un, protams, vecākiem un atbalstītājiem!

Nometnes pēdējā diena – lāzertags

Piektā un noslēdzoša nometnes diena. 🎥Video Kad nometnes laikā ir izdarīts tik daudz un visi nometnes dalībnieki ar lielu prieku piedalījās visos nometnes izaicinājumos.. Tad atlicis pats pēdējais.. Mazliet izklaidēties un uzspēlēt spēli – lāzertags. Šī bija ļoti aizraujoša nometnes diena, kura neļāva būt pasīvam.. 🙂Visi mēs izbaudījām spēli un forši pavadījām noslēdzošo nometnes dienu!

Shopping Cart